GENTİNOX ENDÜSRİYEL MUTFAK, önden gelen endüstriyel mutfak markalarının bölge yetkili bayi ve yetkili servisliğini kendi bünyesinde olan uzman tecrübeli teknik servis hizmeti ile tüketici üçüncü kişilere gerek kalmadan kendi bünyesinde cihazını hızlı bir şekilde bakımını onarımını ve teknik servis hizmetini almaktadır.

Kaliteden ödün vermeden, teknolojiden maksimum düzeyde faydalanarak müşterilerimize uzun vadeli ve güvenilir 7/24 hızlı teknik servis hizmeti vermektedir. Kurum ve kuruluşlarca Yıllık bakım sözleşmeleri yapılıp cihazların bakımı onarımı tamiratı yapılmaktadır

Periyodik olarak yetkili bayiliğini ve servisliğini yaptığımız markaların fabrikalarında yenilenen ve yeni çıkan cihazların kulanım tanıtım tamiratının uzman kişiler tarafından verilen eğitimlerine katılarak son kullanıcıların isteklerini fabrikanın arge departmanlarına aktarılıp fikir alışverişi yapılmaktadır.

Yurt içi yurt içinde ve yurt dışında 30 yılı aşkın teknik bilgi,teknik doküman ve tecrübeyle bölgede en önde gelen firmaları arasındadır.